Pandora
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-05-03 19:57:19

Emendo333
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-03
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.94

Podanie

Nick : Emendo333
Level :74
Reputacja : Niebieski przywódca (140k)
Karty specjalisty : Z "ciekawszych" tylko posek 47j +5
Eq:  Nic szczególnego, eq chwilowe póki zarabiam na lepsze
Czemu chcesz dołączyć do naszej rodziny? : Odbudowuje konto, nie mam żadnych znajomych w grze, niczego w sumie i potrzebuję ludzi oraz wybicia się.
Jaka była Twoja poprzednia fam: Nie pamiętam, to było dawno temu.
Imię : Kuba (ugh nie znoszę)
Wiek : 14 (w sumie to 14 urodziny mam za dwa tygodnie, ale sh)
Coś o sobie : Jestem młodym kaczorkiem, jak już pisałem. Jestem też harcerzem. Lubię rysować, próbuję się uczyć grać na gitarze, trochę umiem w matmę, całkiem biegle jak na swój wiek mówię po angielsku, biegam, pływam. Z TSem mogę mieć ciężko, o ile jest, gdyż mam rozwalone wejście do słuchawek w laptopie.  Nie wiem co tu jeszcze pisać, jak się dostanę to będzie łatwiej mnie poznać.
Aktywność na co dzień: Tak normalnie, ani dużo ani mało
Nastawienie do Glacy : Ja glace lubię, (cierpię bo mam bardzo słabą postać więc niezbyt mi tam idzie, ale się staram dzielnie)
-
Jeśli mnie przyjmiecie to już zgłaszam, iż wyjeżdżam w następny (6-8 maja) weekend, biwak.

Offline

#2 2016-05-03 20:11:54

Robert
Admin
Dołączył: 2016-04-29
Liczba postów: 11
Windows 7Opera 36.0.2130.65

Odp: Podanie

Według mnie mozemy wziasc cie na okres próbny

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mielecnetwork - mtayournewstories - hakersi - wwediary - anna