Pandora
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-05-03 19:01:39

tiur
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-03
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 36.0.2130.65

Podanie

Nick: ÖĄFß

Level: 55

Reputacja: 45

Karty specjalisty: War 99 +10 8pp, Mnich 99 +11 23pp (innych nie potrzebuje)

Eq: Zabójca u7 +5(będzie 6/7) oslo, Balista u6 +0 (pod sl), Kryształka u6 +6 oslo.
Resy są na wszystko od 70 levela w góre po 140%.

Czemu chcesz dołączyć do naszej rodziny?: Szukam famki w której mogę chodzić na rajdy, siedzieć na glacy przy dobrej atmosferze. Poszukuje fam, w której zostanę na dłuższy okres, nie chcę szukać famki żeby tylko wbić level, potrzebuje na dłuższy czas.

Jaka była Twoja poprzednia fam: Misfits - na innym koncie.

Imię: Maciej

Wiek: 17

Coś o sobie: Jestem Maciek, od 4 lat mieszkam w Anglii i uwielbiam grzebać przy samochodach. Zajmuje się tym na co dzień. Po zajęciach uwielbiam się wyluzować..... [dblpt]P No i oczywiste - lubię popykać czasem w gierki. Najczęściej jest to Nostale.

Aktywność na co dzień: Od poniedziałku do środy jestem zazwyczaj od 16 do wieczora, a od czwartku do niedzieli - od rana do wieczora [dblpt]D. Raz w miesiącu latam do Polski, na jakieś 4 dni/tydzień.

Nastawienie do Glacy: Uwielbiam siedzieć na glacy i robić na niej rajdy. Bardziej preferuje Glace niż Lod, o ile jestem w stanie na Glace iść.

Offline

#2 2016-05-03 20:19:13

Robert
Admin
Dołączył: 2016-04-29
Liczba postów: 11
Windows 7Opera 36.0.2130.65

Odp: Podanie

Według mnie w naszej fam sie nie wyexpisz

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wwediary - stoforum - budener2020 - anna - mtayournewstories